Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni, stilinga komoda su balta apdaila. Idealiai tinka drabužiams, patalynei ir asmeniniams daiktams.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų atidarymo tipas | Stumdomos |
| Apdailos medžiaga | Laminate |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Rėmo spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų skaičius | 2 |
| Durų spalva | Balta |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | GRANERO |
|
|
|
| Lentynų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynos spalva | Balta |
| Rėmo apdailos tipas | Matinė |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 350 mm |
| Plotis | 1600 mm |
| Ūgis | 800 mm |
| Pirmo paketo svoris | 30 kg |
| Antro paketo svoris | 22 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Komoda x1, montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |