Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Cama“ RO3 kolekcijos saugojimo spinta su balto medžio drožlių plokštės rėmu ir viena durimis, pagamintomis iš baltos vidutinio tankio pluošto plokštės (MDF).
Savybės |
|
|---|---|
| Policių medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Rėmo spalva | Balta |
| Tipas | Saugojimo spinta |
| Padėties palaikymas | Stovinti |
| Produkto tipas | Prie sienos spinta |
| Durų spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankenos tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Durų skaičius | 1 duris |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio pluošto plokštė (MDF) |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ROCO |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Savirankiškai surenkama, galimybė kabinti/įstatyti horizontaliai arba vertikaliai, viena sklendė atsidaro žemyn arba šoninė (kairė/dešinė), LED apšvietimo galimybė, nuotraukos viduje spintos iliustruoja antracito/wotan ąžuolo spalvos variantą. |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 370 mm |
| Pakuotės svoris | 20 kg |
| Gylis | 390 mm |
| Pakuotės aukštis | 90 mm |
| Pakuotės plotis | 860 mm |
| Plotis | 750 mm |
| Pakuotės gylis | 420 mm |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …