Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus televizoriaus stovas su baltu blizgiu paviršiumi, skirtas plokščiaekraniams televizoriams ir kitiems medijos įrenginiams.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčiai | Ne |
| Durų paviršiaus tipas | Blizgus |
| Priešmontuota | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Konstrukcijos medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų skaičius | 2 |
| Konstrukcijos paviršiaus medžiaga | Lakas |
| Viršaus paviršiaus medžiaga | Laminuota plokštė |
| Konstrukcijos paviršiaus tipas | Matinis |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio plaušų plokštė (MDF) |
| Polkės | Taip |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | VIGO |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų spalva | Balta |
| Laido valdymas | Ne |
| Papildoma informacija | Galima įsigyti LED apšvietimą. Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir temperatūros svyravimams. Savarankiškai surenkamas baldai. |
| Polkės skaičius | 2 |
| Durų paviršiaus medžiaga | Laminuota plokštė |
| Viršaus paviršiaus tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 1400 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės gylis | 1460 mm |
| Pakuotės svoris | 23 kg |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Pakuotės plotis | 430 mm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …