Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
12 dalių spintelių komplektas su Sonoma medienos apdaila ir balto blizgesio akcentais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Galimos apšvietimo spalvos: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia. Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir temperatūrų svyravimams. Rekomenduojamas atstumas tarp elementų - min. 10 cm. LED apšvietimas įsigyjamas atskirai. |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio pluošto plokštė (MDF) |
| Lentynų skaičius | 6 lentynos |
| Montavimo tipas | Prie sienos montuojamas |
| Lentynų medžiaga | Stiklas |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | VIGO |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Tipas | Sandėliavimo kombinacija |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės tipas | Prie sienos montuojama spintelė |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 2200 mm |
| Aukštis | 1800 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Pakuotės svoris | 76 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Komplekto turinys | VIGO NEW atvira vitrina x 2, TV spintelė VIGO NEW '140' x 1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 3 |
| Pirmos pakuotės matmenys | 146 x 43 x 8 cm |
| Pirmos pakuotės svoris | 23 kg |
| Antros pakuotės matmenys | 185 x 40.5 x 8 cm |
| Antros pakuotės svoris | 26.5 kg |
| Trečios pakuotės matmenys | 185 x 40.5 x 8 cm |
| Trečios pakuotės svoris | 26.5 kg |
TOP susijusios paieškos
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …