Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Elegantiška OLIV spinta balta spalva puikiai tinka jūsų erdvės organizavimui. Su 8 tvirtomis lentynomis ir patvaria laminuota apdaila, ji užtikrina stilingą ir funkcionalų sprendimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Lentynų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Lentynų apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų atidarymo tipas | Traukiamas |
| Durų skaičius | 2 |
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš drožlių |
| Lentynų skaičius | 8 |
| Turėklai | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Grindų montavimas |
Svoris ir matmenys |
|
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
| Plotis | 740 mm |
| Aukštis | 1800 mm |
| Gylis | 350 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Komplektacijos turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, Knygų spinta x1, Surinkimo instrukcija x1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …