Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Spinta PAFOS 2D BASE yra moderni juodos spalvos spinta su tekstūruotu paviršiumi, turinti dvi duris su vyriukais, be veidrodžių ar stalčių.
Savybės |
|
|---|---|
| Išorės apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Stilius | Modernus |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų tipas | Durys su vyriukais |
| Veidrodis | Ne |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Durų spalva | Juoda |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Apšvietimas pasirenkamas, parduodamas atskirai, savarankiškai surenkami baldai |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 555 mm |
| Plotis | 900 mm |
| Aukštis | 450 mm |
| Durų storis | 16 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pirmos pakuotės svoris | 15.5 kg |
| Antrinės pakuotės svoris | 5 kg |
| Pirmos pakuotės matmenys | 110.5 x 59.5 x 6.5 cm |
| Antrinės pakuotės matmenys | 51 x 50 x 4.5 cm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …