Kokią svetainės spintą pasirinkti?

Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti tiesiog per maži. Tačiau kartais būna ir taip, kad dėl susikaupusių daiktų vienos spintos yra per mažai, todėl nusprendžiama įsigyti dar vienus tokius baldus ir pastatyti juos svetainėje.

Kaip žinia, svetainė yra reprezentatyviausias namų kambarys. Norime, kad viskas, kas čia yra, būtų tikrai skoninga. Taip pat stengiamės, kad neprisikauptų čia per daug įrangos. Dėl šitos priežasties svetainėje įrengta spinta neturėtų dominuoti ar išsiskirti kitokiu stiliumi. Priešingu atveju susidarys įspūdis, kad spinta čia buvo „įkišta“ todėl, kad nebuvo galimybės pastatyti ją kitame kambaryje. Tokia situacija, žinoma, gali būti ir iš tikrųjų, tačiau juk nebūtinai turi matytis iš pirmo žvilgsnio.

Tokiu atveju puikus sprendimas yra spinta su stumdomomis durimis. Toks spintos tipas gerai įsilieja į aplinką, nes sudaro vientisą plokštumą. Tuo pačiu ir surasti kažką tokioje spintoje lengviau. Jeigu pageidaujate, kad Jūsų svetainė atrodytų didesnė nei yra iš tikrųjų, ant spintos durų galima pritvirtinti veidrodį (arba kelis veidrodžius). Toks sprendimas lems, kad spinta dar mažiau kris į akis, o veidrodis taps nuostabiu dekoratyviniu svetainės interjero elementu. Todėl nieko nuostabaus, kad spintos su veidrodžiais šiais laikais yra tokios populiarios.

Nerekomenduojama rinktis svetainės spintų su permatomomis durimis. Priešingai nei miegamasis, kuris yra mūsų privatus kambarys, svetainė yra vieta, kurioje priimame tiek artimuosius, tiek tiesiog pažįstamus žmones. Dėl šitos priežasties ko gero nelabai norėtume, kad mūsų drabužiai, apatinis trikotažas ar rankšluosčiai būtų matomi pro stiklines spintos duris.

Pagrindinis tokio sprendimo trūkumas yra tas faktas, kad atėjus svečiams, kuriems nenorėtumėte rodyti to, kas yra šių baldų viduje, esant poreikiui negalėsite visai atidaryti spintos. Dar nepatogiau atverti spintos duris bus tais atvejais, jei neesate pedantai ir drabužiai ant lentynų ar pakabų nėra idealiai tvarkingoje būklėje.

Be to, reikėtų prisiminti, kad svetainėje įprastai nepersirenginėjama. Dėl šitos priežasties daug žmonių linkę pastatyti spintą net ir mažame miegamajame ir visiškai atsisakyti šių baldų svetainėje. Tačiau jeigu neturite tokios galimybės arba miegamajame esančios spintos nepakanka, žinoma, kone vienintelė išeitis yra pastatyti dar vienus šio tipo baldus svetainėje.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *