Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Atnaujinkite savo erdvę su PAFOS 2D Pratęsimo spinta, pasižyminčia elegantiška balta matinė spalva. Stilingas dizainas suteikia pakankamai vietos saugojimui ir modernų akcentą, puikiai tinkančią jūsų daiktų organizavimui!
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Pratęsimas |
| Durų skaičius | 2 |
| Rankenos | Nėra |
| Durų tipas | Su vyriukais |
| Durų spalva | Balta |
| Veidrodis | Nėra |
| Paviršiaus tipas | Struktūruotas |
| Durų medžiaga | MDF |
| Vidinė spalva | Balta |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Stilius | Modernus |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Apšvietimas | Pasirinktinė, parduodama atskirai |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 450 mm |
| Plotis | 900 mm |
| Gylys | 555 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pirmo paketo svoris | 15.5 kg |
| Antro paketo svoris | 5 kg |
| Pirmo paketo matmenys | 110.5 x 59 |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …