Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Stipri ir stilinga dokumentų spinta su ąžuolo apdaila, skirta savarankiškam surinkimui ir montavimui ant grindų. Spinta turi dvi duris su traukimo rankenomis ir apsauginėmis turėklėmis.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Rinkinių nuotraukose pateikta pavyzdinė išdėstymo versija su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Baldų paviršių valykite minkštu audiniu. Venkite stiprių chemikalų. Savarankiškai surenkami baldai. |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Montavimo tipas | Montavimas ant grindų |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Stalčiai | Nėra |
| Durų atidarymo tipas | Traukimas |
| Apsauginiai turėklai | Taip |
| Lentynų skaičius | 8 lentynos |
| Lentynų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Lentynų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
Svoris ir matmenys |
|
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
| Gylis | 350 mm |
| Aukštis | 1800 mm |
| Plotis | 740 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, knygų spinta x1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …