Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus televizoriaus stovas su elegantišku juodu ir baltu blizgiu paviršiumi. Jame yra vienos durys su žirklinėmis vyriais ir dvi stiklinės lentynos.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų vyris | Žirklinis |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | TORO |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynos | Taip |
| Durų medžiaga | MDF |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Durų spalva | Balta |
| Lentynos medžiaga | Stiklas |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Papildoma informacija | Galima įsigyti LED apšvietimą, be rankenų, savarankiškai surenkami baldai, atsparūs mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 410 mm |
| Gylis | 350 mm |
| Plotis | 2000 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuočių dėžių skaičius | 1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …