Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakelti savo erdvę su Cama TORO 158 televizoriaus stovu modernia pilka blizgia spalva, kuris puikiai derina elegantišką dizainą ir erdvų saugojimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Stilius | Modernus |
| Viršaus spalva | Pilkai |
| Durelės medžiaga | Vidutinio tankio plaušo plokštė (MDF) |
| Lentynos | Taip |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | TORO |
| Durelių spalva | Pilkai |
| Maksimalus svorio pajėgumas | 30 kg |
| Surinktas | Ne |
| Viršaus medžiaga | Šalutinė plokštė |
| Konstrukcijos spalva | Pilkai |
| Stalčiai | Ne |
| Durelių vyriai | Žirklinis laikiklis |
| Konstrukcijos medžiaga | Šalutinė plokštė |
| Durelių skaičius | 1 |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Papildoma informacija | Laminuota šalinė plokštė, atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Pasirinktinė LED apšvietimo sistema. Be rankenų. Savarankiškai surenkamas baldas. Korpusas: matinė laminuota šalinė plokštė 16 mm. Priekinė plokštė: 16 mm aukšto blizgesio MDF. |
| Durelių apdailos medžiaga | Folio |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų medžiaga | Stiklas |
| Konstrukcijos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
Svoris ir matmenys |
|
| Ūgis | 410 mm |
| Plotis | 1580 mm |
| Gylis | 400 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 31 kg |
| Pakuotės plotis | 1790 mm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 1 |
| Pakuotės gylis | 410 mm |
| Pakuotės aukštis | 100 mm |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …