Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus savarankiškai surenkamas TV stovas, skirtas jūsų televizoriui ir kitai medijos įrangai. Jis pasižymi elegantišku pilku/baltu blizgiu paviršiumi ir dviem stiklinėmis lentynomis.
Savybės |
|
|---|---|
| Konstrukcijos spalva | Pilka |
| Stilius | Modernus |
| Lentynos | 2 |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio plaušo plokštė (MDF) |
| Kolekcija | TORO |
| Konstrukcijos medžiaga | Šalutinė plokštė |
| Durų skaičius | 1 |
| Maksimali apkrova | 30 kg |
| Priešsukurtas | Ne |
| Durų spalva | Balta |
| Durų vyris | Žirklinis |
| Durų apdailos medžiaga | Folio |
| Viršaus medžiaga | Šalutinė plokštė |
| Stalčiai | Ne |
| Papildoma informacija | Galima įsigyti LED apšvietimą (už papildomą mokestį). Korpusas: matinė laminuota drožlių plokštė 16 mm. Laminuota drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui. Priekinė plokštė atsidaro žemyn. |
| Viršaus spalva | Pilka |
| Konstrukcijos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Lentynų medžiaga | Stiklas |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1580 mm |
| Aukštis | 410 mm |
| Gylis | 400 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 1790 mm |
| Pakuotės aukštis | 100 mm |
| Pakuotės svoris | 31 kg |
| Pakuotės gylis | 410 mm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …