Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus televizoriaus stovas su elegantišku dizainu ir blizgiu baltu paviršiumi. Paspaudimo sistema užtikrina patogų durų atidarymą ir uždarymą, o žirklinis vyris garantuoja saugų uždarymą.
Savybės |
|
|---|---|
| Laikiklio tipas | PASPAUDIMO SISTEMA |
| Durų vyris | Žirklinis |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Lentynų skaičius | 1 lentyna |
| Rėmo spalva | Baltas |
| Surinktas | Ne |
| Durų spalva | Baltas |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynos | Taip |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio pluošto plokštė (MDF) |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | WEST |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Lentynos medžiaga | Stiklas |
| Stalčiai | Ne |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Durų apdailos medžiaga | Folio |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminuota |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminuota |
| Papildoma informacija | Pasirinktinė LED apšvietimas lentynoms (už papildomą mokestį), Korpusas: matinė laminuota medžio drožlių plokštė, 16 mm, Be rankenų, Savarankiškai surenkamas, Atsparus mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms, Priekiniai atsidaro žemyn, Galimos apšvietimo spalvos: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia, Šoninės juostos dydis: 10 cm, Viduryje niša 40 cm pločio ir 27.5 cm aukščio su stikline lentyna |
| Viršaus spalva | Baltas |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Lentynos spalva | Permatomas |
Svoris & matmenys |
|
| Gylis | 420 mm |
| Aukštis | 420 mm |
| Plotis | 1300 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 27 kg |
| Pakuotės aukštis | 90 mm |
| Pakuotės plotis | 1370 mm |
| Pakuotės gylis | 460 mm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …