Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | IRIS |
| Gross depth (mm) | 87.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | IRIS |
| Skenerio tipas | Document camera |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IRIScan Visualizer 7 |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Kitos savybės | 1/3.06” Sony CMOS camera 13MP, 4160 x 3120 pixels |
| Palette Qty | 829 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …