Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 356 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Ne |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Įvesties pilkumo laipsnio gylis | 16 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 8 bitai |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 300 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Readyscan led |
| Ieškomų failų formatai | Bmp, jpeg, pdf, png, tiff |
| Skanavimo tvarkyklės | Ica,sane,twain,wia |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 1 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, plastikinė kortelė, post card(jpn) |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 35 - 270 g/m² |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Usb |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8,windows 8.1,windows vista,windows xp |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Mac os x 10.10 yosemite, mac os x 10.11 el capitan, mac os x 10.12 sierra, mac os x 10.13 high sierra, mac os x 10.14 mojave, mac os x 10.6 snow leopard, mac os x 10.7 lion, mac os x 10.8 mountain lion, mac os x 10.9 mavericks |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2003,windows server 2008,windows server 2008 x64,windows server 2012 r2,windows server 2016 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -25 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 270 g |
| Plotis | 272 mm |
| Ilgis | 47 mm |
| Aukštis | 34 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Usb |
| Siejama programinė įranga | Document capture pro 2.0, epson scan 2 |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 60 vnt |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 360 vnt |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 171 cm |
| Modelio pavadinimas | B11B252402 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …