Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | Epson |
| Bendras gylis (mm) | 195,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 102,00 mm |
| Bendras svoris | 0,45 kg |
| Bendras plotis (mm) | 120,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,35 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 80,00 g |
| Plastikas (be PET) | 20,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,10 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Suderinami produktai | „WorkForce DS-5500“; „WorkForce DS-6500“; „WorkForce DS-7500“; „WorkForce DS-50000“; „WorkForce DS-60000“; „WorkForce DS-70000“ |
| Gamintojo prekių serija | Tinklo sąsajos skydas |
| Prodiuseris | Epson |
| Paletės kiekis | 724 dalių |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …