Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | Brother |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 0.9 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Net weight | 0.575 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.0048 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 1200 x 1200 tašk./col. |
| Spalvotas nuskaitymas | Yes |
| Dvipusis nuskaitymas | No |
| Pilkumo tonų lygiai | 256 |
| Skenerio tipas | Sheet-fed |
| Gaminio spalva | White |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Yes |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Yes |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-640 |
| Gaminio tipas | Portable Document Scanner |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Sąsaja | Super Speed micro USB (Bus powered) 3.0 Type B |
| Palette Qty | 360 dalių |
| Producer | Brother |
| Warranty | 24 mėn. |
![]() |
Šiai prekei taikoma "Door to door" garantinio serviso paslauga. Jums patogiu metu ir patogioje vietoje! NEMOKAMAI pasiimsime sugedusį prietaisą iš ten, kur esate Jūs (iš namų, darbo vietos, mokymosi ar gydymosi įstaigos ir pan.) ir NEMOKAMAI grąžinsime/pristatysime sutaisytą. * - yra papildomų sąlygų Kuršių Nerijos gyventojams: taikomas kelto mokestis už kiekvieną kurjerio atvykimą (17,38€ be PVM). Daugiau informacijos: ČIA |
TOP susijusios paieškos
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …