Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | IRIS |
| Bendras gylis (mm) | 495 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 130 mm |
| Bendras svoris | 2,04 kg |
| Bendras plotis (mm) | 150 mm |
| Grynasis svoris | 0,701 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 1338,00 g |
| Plastikas (be PET) | 1,00 g |
| Taros svoris (kg) | 1,34 kg |
| Tūris (m3) | 0,0096525 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Kombinuotas (kitas) | 670,0000 g |
| TI svoris (kg) | 0,045 kg |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Skenerio tipas | Skaitmeninė dokumentų kamera |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | Desk 6 PRO |
| Gamintojo prekės serija | IRIScan |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | „Windows 10“; „Intel i3“; 2 GB vaizdo atminties; 4 GB RAM; 2 GB standusis diskas |
| Kitos savybės | Laidinis; Maksimali raiška 4160 x 3120; Palaiko A3 formato dokumentus, įmontuoti 4 LED žibintai; 13 MP CMOS; Fiksuotas fokusavimo reguliavimas; Spalvotas |
| Priedai pridėti | Skenavimo planšetė; USB laidas; išorinis USB fiksavimo mygtukas |
| Paletės kiekis | 90 dalių |
| Prodiuseris | IRIS |
| Garantija | 24 mėn. |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …