Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 210 x 297 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 1200 x 1200 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 8 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 8 ppm |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Ieškomų failų formatai | Tiff,pdf,png,jpg |
| Nuskaityti į | „cloud“, elektroninį paštą, failas, atvaizdas, pc |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, plastikinė kortelė, nuotraukų popierius, vokai |
| Ryšys | |
| Standartinės sąsajos | Usb |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Usb |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 500 mb |
| Minimalus ram | 512 mb |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 7 enterprise,windows 8,windows vista home premium,windows 10 education,windows 7 enterprise x64,windows 8 enterprise,windows vista home premium x64,windows 10 education x64,windows 7 home basic,windows 8 enterprise x64,windows vista ultimate,windows 10 enterprise,windows 7 home basic x64,windows 8 pro,windows vista ultimate x64,windows 10 enterprise x64,windows 7 home premium,windows 8 pro x64,windows xp home,windows 10 home,windows 7 home premium x64,windows 8 x64,windows xp home x64,windows 10 home x64,windows 7 professional,windows 8.1,windows vista business,windows xp professional,windows 10 pro,windows 7 professional x64,windows 8.1 enterprise,windows vista business x64,windows xp professional x64,windows 10 pro x64,windows 7 starter,windows 8.1 enterprise x64,windows vista enterprise,windows 7 starter x64,windows 8.1 pro,windows vista enterprise x64,windows 7 ultimate,windows 8.1 pro x64,windows vista home basic,windows 8.1 x64,windows vista home basic x64 |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Mac os x 10.7 lion,mac os x 10.8 mountain lion,mac os x 10.9 mavericks |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 400 g |
| Plotis | 290 mm |
| Ilgis | 51 mm |
| Aukštis | 34 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Pridedamas kalibravimo lapas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Kitos savybės | |
| Palaikomos interneto paslaugos | Dropbox,evernote,google drive,onedrive |
| Modelio pavadinimas | 458510 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …