Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 813 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 8 ppm |
| Padidinta nuskaitymo skiriamoji geba | 1200 x 1200 dpi |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 8 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 5 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 5 ipm |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 100 puslapiai |
| Ieškomų failų formatai | Doc,jpg,pdf,xls |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, ftp, failas, atvaizdas |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain,wia |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 1 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, nuotraukų popierius, paprastas popierius, plastikinė kortelė |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 39,8 x 39,8 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 60 - 107 g/m² |
| Laiškas | Taip |
| Medijos storis (min.) | 0,0400 mm |
| Ryšys | |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Usb jungtis | Mikro usb |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Usb |
| Energijos suvartojimas | 2,5 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 1 w |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 350 mb |
| Minimalus ram | 2048 mb |
| Minimalus procesorius | Pentium 4 |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 85 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 518 g |
| Plotis | 291 mm |
| Ilgis | 67 mm |
| Aukštis | 41 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Siejama programinė įranga | Readiris corporate, cardiris corporate 5, iriscompressor pro |
| Pridėti kabeliai | Usb |
| Kitos savybės | |
| Palaikomos interneto paslaugos | Dropbox,evernote,onedrive |
| Modelio pavadinimas | 458737 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …