Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni sandėliavimo dėžė su 4 lentynomis ir 4 durimis, pagaminta iš medžio drožlių plokštės, pasižymi tekstūruota paviršiaus apdaila.
Balta matinė apdaila ir laminuotas rėmas užtikrina stilingą išvaizdą ir ilgaamžiškumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Ratlankio ratukai | Ne |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Rėmo spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalo viršaus spalva | Balta |
| Stilius | Modernus |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Durų atidarymo tipas | Traukimo |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Laikiklio tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Forma | Stačiakampė |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | HOLE |
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Veidrodis | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Prekės spalva | Balta |
| Papildoma informacija | Viduje spintose po vieną lentyną, be rankenų, savarankiškai surenkamas baldas |
| Rankenos | Ne |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Kojų medžiaga | Metalas |
| Vidinė spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1900 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Aukštis | 745 mm |
| Durų storis | 16 mm |
| Gylis | 405 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1 |