Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakelti savo erdvę su HOLE 4 durų komoda matinėje juodoje spalvoje, kuri derina modernų dizainą su erdviais stalčiais, užtikrinančiais tvarką ir stilingą interjerą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | HOLE |
| Stilius | Modernus |
| Durų atidarymo tipas | Traukimo |
| Kojelių spalva | Auksinė |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Konstrukcijos medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Forma | Stačiakampė |
| Ūgis | 745 mm |
| Gylis | 405 mm |
| Plotis | 1900 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visos reikalingos montavimo detalės, komoda x1 |