Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Nova komoda yra kompaktiškas saugojimo sprendimas, pagamintas iš vidutinio tankio plaušo plokštės (MDF) su elegantišku rožiniu matinio paviršiaus apdaila. Ji turi tris lentynas ir tris duris su pakeliamu dangčiu, užtikrinančiu patogų prieinamumą. Rėmo storis yra 16 mm, o durų storis - 1,8 cm.
Savybės |
|
|---|---|
| Forma | Stačiakampė |
| Kočiai | Taip |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio plaušo plokštė (MDF) |
| Pakeliamas dangtis | Taip |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Durų skaičius | 3 durys |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | NOVA |
| Rėmo spalva | Rožinė |
| Paviršiaus tipas | Struktūrinis paviršius |
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Kočių spalva | Juoda |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Ne |
| Viršutinė spalva | Rožinė |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių priekiniai paviršiai, savarankiškai surenkami baldai, kiekviename kabinete po vieną lentyną |
| Rankenėlės | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Vidinė spalva | Balta |
| Prekės spalva | Rožinė |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Ratukai | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Kojų aukštis | 12 cm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų storis | 1,8 cm |
| Plotis | 1550 mm |
| Aukštis | 720 mm |
| Gylis | 400 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Antrinės pakuotės svoris | 34 kg |
| Pirminės pakuotės svoris | 20 kg |
| Pakuotės svoris | 54 kg |
| Pakuotės dėžių skaičius | 2 |
| Pirminės pakuotės matmenys | 164 x 44 x 9,5 cm |
| Antrinės pakuotės matmenys | 67 x 47 x 19 cm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1, surinkimo instrukcija x1 |