Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kompakti trijų durų saugojimo skrynia su pakeliamu dangčiu ir PUSH-CLICK sistemos rankena. Matinė juoda apdaila pagaminta iš medžio drožlių plokštės.
Aukštis: 74.5 cm, Plotis: 152 cm, Gylis: 42.5 cm.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminuota |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Viduje po vieną lentyną, Be rankenų, Savarankiškai surenkamas baldas |
| Stilius | Modernus |
| Durų skaičius | 3 durys |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Pėdų spalva | Auksinė |
| Kojo medžiaga | Metalinis |
| Pakeliamas dangtis | Taip |
| Durų atidarymo tipas | Trinti |
| Rankenos tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Forma | Stačiakampė |
| Paviršiaus spalvinimas | Monotoniškas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | HOLE |
Svoris ir matmenys |
|
| Durų storis | 1.6 cm |
| Aukštis | 745 mm |
| Plotis | 1520 mm |
| Gylis | 425 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinys | Skrynia x1, Visi reikalingi montavimo priedai, Surinkimo instrukcija x1 |