Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni Nova komoda su trimis lentynomis ir durimis, užtikrinanti stilingą saugojimą. Jos matmenys: 155x40x72 cm, juodas tekstūruotas paviršius.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Rėmo medžiaga | MDF |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Durų skaičius | 3 |
| Forma | Stačiakampė |
| Stilius | Modernus |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas |
| Kojos | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės svoris | 54 kg |
| Pakuočių dėžių skaičius | 2 |
| Pirmo paketo matmenys | 164 x 44 x 9,5 cm |
| Antro paketo svoris | 34 kg |
| Pirmo paketo svoris | 20 kg |
| Antro paketo matmenys | 67 x 47 x 19 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, montavimo priedai, komoda x1 |