Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Nova komoda yra modernus, savarankiškai surenkamas baldų elementas, pagamintas iš vidutinio tankio medienos plaušo plokštės (MDF). Jos baltas, tekstūruotas paviršius ir trys matinės durys suteikia elegantišką išvaizdą. Kiekviename skyriuje yra vidinė lentyna, o komoda sukurta lengvam surinkimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Be rankenų, Savarankiškai surenkami baldai, Kiekviename skyriuje po vieną lentyną |
| Vidinė spalva | Balta |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušo plokštė (MDF) |
| Rato ratukai | Ne |
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Durų skaičius | 3 durys |
| Stalo viršaus spalva | Balta |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Pėdos | Taip |
| Rėmo spalva | Balta |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rankenos | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | NOVA |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Forma | Stačiakampė |
| Prekės spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Durų storis | 1.8 cm |
| Kojo aukštis | 12 cm |
| Aukštis | 720 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 1550 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Antrinės pakuotės svoris | 34 kg |
| Pirminės pakuotės svoris | 20 kg |
| Pirminės pakuotės matmenys | 164 x 44 x 9.5 cm |
| Antrinės pakuotės matmenys | 67 x 47 x 19 cm |
| Pakuotės svoris | 54 kg |
| Pakuotės dėžių skaičius | 2 |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1 |