Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
5 m Schuko į C13 maitinimo kabelis su Schuko kištuku ir IEC C13 jungtimi. Maksimalus srovės ir įtampos reitingas 10A/250V, turi varinį laidininką ir PVC korpusą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Maitinimo Kabelis |
| Jungtys | Schuko Kištukas (CEEE 7/7) į IEC C13 |
| Korpuso Medžiaga | PVC |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforo Bronza (B) |
| Pin Danga | Nikelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.40ft) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko Medžiaga | Varis |
| Kabelio Medžiaga | H05VV-F 3G 1.00mm² |
| Laidų Skaičius | 3 |
| Laido Storis | 1.00mm² |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.4mm (0.25in) |
Techniniai Duomenys |
|
| Maksimali Įtampa ir Srovė | 10A/250V |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 70°C (-4°F - 158°F) |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |