Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
3m Schuko į C13 maitininimo kabelis su Schuko kištuku ir IEC C13 jungtimi. Nominali įtampa 10A/250V, turi PVC korpusą ir varinius laidus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Maitinimo Laidas |
| Jungtys | Schuko Kištukas (CEEE 7/7) į IEC C13 |
| Korpuso Medžiaga | PVC |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforinis Bronzas (B) |
| Pin Danga | Nikelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Juoda |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Kabelio Medžiaga | H05VV-F 3G 1.00mm² |
| Laidų Skaičius | 3 |
| Laido Storis | 1.00mm² |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.4mm (0.25in) |
Techniniai Duomenys |
|
| Nominalus Įtampa ir Srovė | 10A/250V |
| Darbo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto Atitiktis | CE, RoHS, REACH |