Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
2 m maitinimo prailginimo kabelis su vienu IEC C14 jungtimi ir dviem IEC C13 jungtimis. Įvertintas 10A/250V, turi varinį laidininką ir PVC apvalkalą, tinkamas veikimo temperatūroms nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo prailginimo kabelis |
| Modelis | C14 į 2x C13 maitinimo prailginimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m (6.56 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05VV-F 3G 0.75mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.4mm (0.25in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
Techniniai duomenys |
|
| Įvertinta įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | IEC C14 |
| Jungtis B | 2x IEC C13 |
| Korpuso medžiaga | PVC ir PBT |
| Pin'ų konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforinis bronzas (B) |
| Pin'ų danga | Nickelis |
| Matmenys (Jungtis A) | 28.5x64x21mm (1.12x2.52x0.83in) |
| Matmenys (Jungtis B) | 25.6x65x16.5mm (1.01x2.56x0.65in) |
Atitiktis |
|
| Standartai | CE, RoHS, REACH |