Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
2 m Schuko į 1x C13 & 1x C5 maitinimo laidas turi Schuko kištuką ir du jungtukus (IEC C13 ir IEC C5) su nominalia įtampa 10A/250V. Kabelis pagamintas iš vario su PVC apvalkalu ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Maitinimo Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | 2m Schuko į 1x C13 & 1x C5 Maitinimo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Kabelio Medžiaga | H05-VVF 3G 1.0mm², H05VV-F 3G 0.75mm² |
| Laidų Skaičius | 3 |
| Laido Storis | 1.0mm², 0.75mm² |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.8mm (0.27in), 6.4mm (0.25in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Nominali Įtampa ir Srovė | 10A/250V, 2.5A/250V |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos Temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | Schuko Kištukas (CEE 7/7 Tipo EF) |
| Jungtis B | IEC C13 |
| Jungtis C | IEC C5 |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC & PBT |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforo Bronza (B/C) |
| Pin Danga | Nikelis |
| Matmenys (Apytiksliai) | A: 36.5x71x36.5mm, B: 25.6x65x16.5mm, C: 22.8x64x15mm |
Atitiktis |
|
| Produkto Atitiktis | CE, RoHS, REACH |