Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
3 m C14 į C13 maitinimo prailginimo kabelis turi juodą PVC apvalkalą ir varinius laidininkus, įvertintus 10A/250V. Jame yra IEC C14 ir C13 jungtys, veikiantis temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo prailginimo kabelis |
| Ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | IEC C14 |
| Jungtis B | IEC C13 |
| Įvertinta įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido storis | 1.0mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27in) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |