Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
3 m C5 į C14 Maitinimo Kabelis turi IEC C5 ir IEC C14 jungtis, kurių nominali įtampa yra 250V, o srovė - 2.5A. Jis pagamintas iš varinių laidininkų ir PVC apvalkalo, tinkamas veikimo temperatūroms nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Maitinimo Kabelis |
| Jungtys | IEC C5 (Jungtis A), IEC C14 (Jungtis B) |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko Medžiaga | Varis |
| Kabelio Medžiaga | H05VV-F 3G 0.75mm² |
| Laidų Skaičius | 3 |
| Laido Storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.4mm (0.25in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Nominali Įtampa | 250V |
| Nominali Srovė | 2.5A |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Papildoma Informacija |
|
| Atitiktis | CE, RoHS, REACH |
| Pakuotės Tipas | Polietileno Maišelis |