Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
5m ilgio juodas IEC C14 į C13 maitinimo prailginimo laidas, su nominalia įtampa 10A/250V. Pagamintas iš varinių laidininkų ir PVC apvalkalo, veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo prailginimo laidas |
| Produkto pavadinimas | 5m C14 į C13 maitinimo prailginimo laidas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.40ft) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laido medžiaga | H05-VVF 3G 1.0mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 1.0mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
Techniniai duomenys |
|
| Nominalus įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | IEC C14 |
| Jungtis B | IEC C13 |
| Korpusas | PVC & PBT |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforinis bronza (B) |
| Pin danga | Nikelis |
| Matmenys (A) | 28x64x21mm (1.1x2.52x0.83in) |
| Matmenys (B) | 25.6x65x16.5mm (1.01x2.56x0.65in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą. | |