Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
5 m ilgio JK 3 Pin į IEC C13 maitinimo laidas, su nominalia įtampa 7A/250V. Pagamintas iš varinių laidininkų ir PVC korpuso, jis veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo laidas |
| Jungtys | JK 3 Pin kištukas, IEC C13 |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforinis bronza (B) |
| Pin danga | Nikelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5 m (16.40 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05VV-F 3G 0.75mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.4mm (0.25in) |
Techniniai duomenys |
|
| Nominalioji įtampa ir srovė | 7A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, RoHS, REACH |