Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
5 m ilgio maitinimo laidas su Šveicarijos maitinimo kištuku ir IEC C13 jungtimi. Sertifikuotas 10A/250V, pagamintas iš varinių laidininkų ir PVC korpuso.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo Laidas |
| Jungtys | Šveicarijos maitinimo kištukas, IEC C13 |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforinis bronza (B) |
| Jungčių danga | Nikelis |
Specifikacijos |
|
| Matmenys (Jungtis A) | 35.5 x 49.5 x 19.8 mm (1.4 x 1.95 x 0.78 in) |
| Matmenys (Jungtis B) | 25.6 x 65 x 16.5 mm (1.01 x 2.56 x 0.65 in) |
| Kabelio ilgis | 5 m (16.40 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05VV-F 3G 1.0mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 1.0 mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8 mm (0.27 in) |
Techniniai duomenys |
|
| Sertifikuota įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |