Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
3 m ilgio Schuko į IEC C13 kampinis maitinimo kabelis, su nominalia įtampa 10A/250V. Ypatybės: PVC korpusas, variniai laidininkai ir temperatūros diapazonas nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Modelis | 3 m Schuko į C13 kampinį maitinimo kabelį |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | Schuko maitinimo kištukas (CEEE 7/7) ir IEC C13 dešinysis kampinis |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforinis bronzas (B) |
| Pin dengimas | Nikelis |
| Matmenys (apytiksliai) | Jungtis A: 36.5x71x36.5mm, Jungtis B: 40x43.5x17mm |
| Kabelio ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05-VVF 3G 1.0mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 1.0mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm |
Techniniai duomenys |
|
| Nominalus įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 70°C |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, RoHS, REACH |