Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop GAR DUO BIEL prieškambario spinta yra universali saugojimo sistema su veidrodžiu ir pakabinamais kabliukais, pasižyminti balta apdaila ir kompaktišku dizainu.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčių skaičius | 1 stalčius |
| Durelių tipas | Pakabinama durelė |
| Pakabinamų kabliukų skaičius | 5 vnt. |
| Rankenėlės spalva | Sidabrinė |
| Veidrodis | Taip |
| Lentynų skaičius | 5 lentynos |
| Durelių skaičius | 2 durys |
| Produkto spalva | Balta |
| Papildoma informacija | Kraštai - apdailinti ABS plastiku (aukštas mechaninis ir cheminis atsparumas), savarankiškai surenkami baldai, universalus durelių surinkimas (dešinė/kairė) |
Dizainas |
|
| Durelių medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Viršutinė apdailos medžiaga | Laminatas |
| Išorinė apdailos rūšis | Matinė |
| Rėmo medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
Svoris ir matmenys |
|
| Spintos matmenys | 35 x 50 x 57 cm |
| Veidrodinės spintos matmenys | 35 x 50 x 180 cm |
| Pakabos matmenys | 27 x 50 x 124 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinys | Visi reikalingi montavimo priedai, spinta + pakaba, surinkimo instrukcija x1, veidrodinė spinta x1 |