Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
| Konstrukcija | |
| Žibintuvėlio tipas | Rašiklis žibintuvėlis |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| On/off mygtukas | Taip |
| Apšvietimas | |
| Lempos tipas | Led |
| Lempų kiekis | 1 lemputės |
| Galios lygių skaičius | 1 |
| Šviesos išvestis (maks.) | 3 lm |
| Šviesos spindulių atstumas (maks.) | 11 m |
| Šviesos spalva | Balta |
| Energijos valdymas | |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Aaa |
| Baterijos veikimo trukmė | 15 h |
| Baterijos naudojimo laikas | 15 h |
| Techniniai duomenys | |
| Lempučių skaičius | 1 lemputė(-ės) |
| Led spalva | Balta |
| Ilgis | 11,7 cm |
| Nešiojamas(-a) | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 117 mm |
| Svoris | 27,5 g |
| Galvutės skersmuo | 1,4 cm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | Taip |
| Pridedama lemputė | Taip |
| Modelio pavadinimas | 16611 |