Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop SZAFA MALWA B yra moderni miegamojo spinta, turinti 5 lentynas ir 2 duris, užtikrinančias erdvę ir patogų prieinamumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų tipas | Vyriukinės durys |
| Rėmo apdailos tipas | Matinė |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Ne |
| Produkto tipas | Spinta |
| Durų spalva | Balta |
| Rėmo apdailos medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Rėmo medžiaga | Dalelių lenta |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Lentynų skaičius | 5 lentynos |
| Rėmo spalva | Balta |
| Durų storis | 1,6 cm |
| Durų medžiaga | Dalelių lenta |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 900 mm |
| Ūgis | 1800 mm |
| Gylis | 500 mm |