Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Akumuliatorius VARTA R20 NiMh 3000mAh 2 vnt.
Specifikacija:
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Įkraunama baterija |
| Baterijos dydis | D |
| Baterijos technologija | Nikelio-metalo hidridas (nimh) |
| Baterijos įtampa | 1,2 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Baterijos talpa | 3000 mah |
| Produkto spalva | Žalia |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 61,5 mm |
| Skersmuo | 3,42 cm |
| Svoris | 73 g |
| Modelio pavadinimas | 56720101402 |