Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion HR6 AA įkraunamos baterijos turi 2500mAh talpą ir gali būti įkraunamos iki 1000 kartų. Jos tinka energiją reikalaujantiems prietaisams, tokiems kaip fotoaparatai ir muzikos grotuvai, su 1.2V įtampa.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | HR6 AA |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AA |
| Baterijos Tipas | Nikelio Metalų Hidridinė (NiMH) |
| Įtampa | 1.2V |
| Matmenys (Viena Baterija) | 14.1 mm x 50.5 mm |
| Svoris (Viena Baterija) | 33.75 g |
| Įkrovimo Ciklai | Iki 1000 kartų |
| Gamybos Šalis | Kinija |