Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši moderni komoda su 4 stalčiais pasižymi solidžiu ąžuolo viršumi ir medžio drožlių plokštės konstrukcija, užtikrinančia ilgaamžiškumą. Matinis paviršius suteikia elegancijos.
Techniniai duomenys: Plotis - 700 mm, Gylis - 400 mm, Aukštis - 970 mm.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Stalčių skaičius | 4 |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 700 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 970 mm |
| Pakuotės svoris | 30.5 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinys | Komodas x1, montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |