Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type A į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir suteikia maksimalų energijos išėjimą 15W. Kabelis turi patvarią TPE apvalkalą ir yra suderinamas su USB 3.2 bei USB 2.0 protokolais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male į USB 3.2 Type C Male |
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 10Gbps |
| Maksimalus energijos išėjimas | 15W (5V 3A) |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis (energijai) | 24AWG |
| Laidininko storis (duomenims) | 32AWG |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |