Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Prijunkite USB 3.2 Type A įrenginius prie USB 3.2 Type C įrenginių su šiuo 0.5m kabeliu, palaikančiu duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps. Kabelis turi patvarią TPE apvalkalą ir yra suderinamas su USB 3.2 ir USB 2.0 protokolais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male į USB 3.2 Type C Male |
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas juostos plotis | 10Gbps |
| Maksimali galia | 15W (5V 3A) |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis galiai | 24AWG |
| Laido storis duomenims | 32AWG |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
Papildoma informacija |
|
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų ar pavojų. |