Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m USB 2.0 Type A į Mini-B kabelis su 480Mbps pralaidumu. Yra auksu padengtos jungtys ir PVC apvalkalas, kurio skersmuo 4.0 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Produkto pavadinimas | 5m USB 2.0 Type A į Mini-B kabelis, Cromo Line USB Type A Male į Mini-B Male |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type Mini-B Male |
| Korpuso medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungčių padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Matmenys (A) | 15.5x35x7.8mm (0.61x1.38x0.31in) |
| Matmenys (Mini-B) | 10x24x7.5mm (0.39x0.95x0.30in) |
| Kabelio ilgis | 5m (16.40 pėdų) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Padengtas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Varinė tinklelis 70% |
| Remiamas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
| Veikimo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C - 85°C (-13°F - 185°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |