Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Prijunkite USB įrenginius su šiuo 0.5m USB 2.0 Type Micro-B į Micro-B OTG kabeliu. Jis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir yra suderinamas su įvairiais įrenginiais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB OTG kabelis |
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Palaikomas juostos plotis | 480Mbps |
| Darbo temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių padengimas | Nikelis |
| Pin padengimas | Auksas |
| Minimalus lenkimo spindulys | 42mm (1.65in) |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5mm (0.14in) |
| Pin konstrukcija | Varis lydinys |
| Šarvas | Aliuminio magnio tinklelis |