Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m ilgio Cat.6A U/FTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą. Jame yra 32AWG nuogas vario laidininkas, atitinkantis RoHS ir REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6A U/FTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Pilka |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 3.6mm (0.07in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Nuogas varis |
| Laidininko storis | 32AWG |
| Šarvas | Aliuminio folija |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 60mm (2.36in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 40°C (14°F - 104°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys | RJ45 Male (abi pusės) |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11x28x6mm (0.43x1.10x0.24in) |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |