Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m Cat.6A U/UTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis turi 500MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario su 28AWG skerspjūviu. Jis turi RJ45 male jungtis abiejuose galuose ir yra skirtas veikimo temperatūros diapazonui nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1m Cat.6A U/UTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 3.6mm (0.07in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Vario |
| Laidininko skerspjūvis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio folija |
| Palengvintas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties dangos medžiaga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin dangos medžiaga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11x28x6mm (0.43x1.10x0.24in) |