Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m ilgio Cat.6A U/FTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą ir pagamintas iš gryno vario su 30AWG skersmeniu. Kabelis turi minimalų lenkimo spindulį 60 mm ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6A U/FTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis |
Techniniai duomenys |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo skersmuo | 3.6mm (0.07in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Grynas varis |
| Laidininko skersmuo | 30AWG |
| Apsauga | Aliuminio folija |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11x28x6mm (0.43x1.10x0.24in) |
| Pakavimo tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |