Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m Cat.6A U/FTP plokščias tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš gryno vario su PVC apvalkalu ir turi nominalią slopinimą 49.3dB/100m prie 500MHz.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 1m Cat.6A U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.6 x 1.76mm (0.26 x 0.07in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Grinas Varis |
| Laido Storis | 32AWG |
| Apsauga | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Juostos Plotis | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -10°C - 40°C (14°F - 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu dengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11 x 28 x 6mm (0.43 x 1.10 x 0.24in) |
Papildoma Informacija |
|
| Pakuotės Tipas | Polietileno Maišelis |